Перейти до основного вмісту

Напевне я радше виглядала шаленою, і до гіркоти безнадійною. І так що разу дивлячись на ці божевільні, спантеличені очі, ти собі гадала, що в них, як ні в кого іншого є щось таке, що колись в потрібному моменті сколихне світ, розгойдає його, як немовля в колисці. І тоді і попливуть, всі шизофренічні, депресивні і просто реактивні стани, прямісінько на тебе, лише від її перебування в тебе в кабінеті. А ти, як якась кішка, що вилизує тарелю з сметаною, вилижеш скривджену, зранену її душу. Теплими, як молоко епітетами, алюзіями, перифразами, чи навіть чимось більшим. Так від не витримки, не маючи можливості приховати погляд, захлинатиметься слізьми, які будь радше гіркими ніж солодкими, радше щирими ніж вимушеними стурбована пацієнтка. А ти люблячи її, як своє відображення в дзеркалі, не витрачатимеш ні однієї хвилини на марно, даватимеш її більше ніж, заспокійливі пігулки, даватимеш – свою любов.
* Лиш в ту хвилину ти могла стерти написані мемуари - рукою її долі. Якось надто солодким видався їй гіркий присмак солі. Тієї самої, яка вже в котрий рік роз’їдала рану, завширшки цілої долоні. Ручаями лились сльози, а з ними виходило все не доказане,  не до забуте, не до люблене. Бач завжди є найкраще, одразу викривати душу, і з святої легкістю рухатись далі. Бо то так живеш, безтурботними днями, а потім доходиш до того, що тримаючи в руках календар, бачиш величезний проміжок часу, який вже нічим не заповниш.
Давав би Бог завжди терпіння. А ще міцного сну, який є запорукою здорових нервів. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Скільки живеш, стільки і крокуєш до духовних висот. Шлях, якого потребує твій дух, це вічне змагання, де виживає найсильніша сторона. Мускули ростуть тоді коли їх вправляєш: постом, молитвою, милостинею чи гульвісним не розсудливим життям. Бо ми завжди у русі, як білка в колесі, крутимо і крутимось, до тієї пори, доки є чим…
Хай він мене цілує цілунками уст своїх, бо любов твоя понад вино солодша (Пісня Пісень 1,2). Хочу адресувати цей лист дівчатам, які шукають любов. А саме, із власного досвіду можу сказати, що доводиться часто спілкуватись із молодими представницями, які не розуміють свого жіночого глибинного покликання, яке закладене нам природою. А в прямому сенсі «гоняться» за чоловіками, десь забуваючи про те, що «утворив Господь Бог жінку і привів її до чоловіка» (Бут. 2, 22). Не знаю наскільки мені вдасться розкрити цю тему, але чую перед собою обов’язок звернутись до всіх юних і прекрасних, моїх ровесниць із самими найщирішими побажаннями. Насправді, не потрібно далеко ходити, щоб зрозуміти себе, свою жіночу природу. Доволі досить спостерігати за фізичними і психічними процесами та прислухатись до себе. Яскравим прикладом є будова і функціонування жіночих статевих органів. Яйцеклітина, що дозріває рухається по фаллопієвій трубі по дорозі до матки, де вже саме сперматозоїди, що пот
А з часом, ми усі приходимо до істини. І як не на диво, кожен відкриває її по своєму. Бувають такі, що в зовсім зрілому віці торкаються її, і це  нормально. Але є ще такі собі диваки, бо в ранній стадії свого розвитку знаходять, радше докопуються до неї. І ось так маючи істину перед самим носом, ти задумуєшся: для чого вона мені?". А й правда, для чого, щось знати правдиве, адже світ, точніше його "володарі", давно розвісили свої пріоритети, і ми як стадо овець йдемо, в нікуди... P.S: Це все не триватиме довго, бо нічого немає вічного, рано чи пізно вичерпаються усі запаси людства: Гроші!